Бердичів

міська рада

Щодо скасування примусового переведення пенсій на картки

Доводимо до Вашого відома, що Кабінет Міністрів України скасував примусове переведення пенсій на картки, яке планувалось на вересень       2021 року згідно з постановою №277 від 29.03.2021. Про це йдеться в постанові уряду № 546 від 26.05.2021.

Окрім цього, 19.05.2021 року Постановою 505 внесено зміни до Порядку про призначення субсидій – передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували субсидію через пошту, і надалі можуть отримувати її через пошту. Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

– у грошовій безготівковій формі;

– була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

– була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації…” – йдеться, зокрема, у повідомленні.

Ухвалені зміни зберігають чинний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через “Укрпошту” щонайменше до 1 січня 2023 року.

Відділ економіки та інвестицій управління економічного розвитку