Подарунки від міського голови Сергія Орлюка до Дня міста отримали Почесні громадяни Бердичева

Бердичів входить у святкування одразу кількох важливих і знакових дат – Дня Конституції України, Дня молоді, ХХІ Днів польської культури і свого Дня народження. Цими днями на адресу іменинника лунатимуть численні вітання, а сам він дякуватиме своїм мешканцям, друзям та партнерам з інших міст та країн – усім, хто жив і живе його життям, працював і працює у ньому, змінюючи рідне місто на краще, тим, хто у важку хвилину підставляв дружнє плече, а у хвилини радості – радів із ним разом.

Серед славної когорти бердичівлян і друзів Бердичева, є особливі люди. Своєю працелюбністю, активністю, небайдужістю, енергією, діловими якостями й багатьма іншими чеснотами вони зробили вагомий внесок у розвиток Бердичева – керуючи містом, навчаючи студентів, очолюючи великі підприємства, охороняючи закон і порядок, повертаючи людям втрачене здоров’я, прищеплюючи любов до фізичної і духовної культур. Ці люди – Почесні громадяни м. Бердичева.

Зі святами Почесних бердичівлян подарунками й теплими словами привітав міський голова Сергій Орлюк. За кожною з цих особистостей – ціла історія життя у Бердичеві та безліч добрих справ во благо міста й громади. І починати гарне свято з вітання гарних людей – то хороший знак.

Ось їхні імена:

• Марія Мончинська;