Сергій Орлюк привітав із Днем захисту дітей доньок та синів Героїв, загиблих на сході України

День захисту дітей і перший день літа доньки та сини бердичівлян, загиблих у зоні АТО, зустрінуть із солодкими подарунками від міського голови. Чи не найголовніше, на що направлені усі прагнення й думки дорослих, вважає Сергій Орлюк, це щастя й благополуччя дітей, здійснення найзаповітніших мрій та задумів малечі. Про мирне, повноцінне й успішне майбутнє для своєї дітвори мріють і українські вояки – у боях із ворогом на сході України вони відвойовують, зокрема, і це право. Сотні молодих і повних сил батьків поклали за це свої життя.

Можливість зустріти літо оточеними татусевою любов’ю і турботою війна забрала у 23-х маленьких та юних бердичівлян. Найріднішу людину не повернути, але осиротіла сім’я не повинна залишитися сам-на-сам із власним горем, переконаний Сергій Орлюк: мужні чоловіки загинули за кожного в Україні, у бердичівській громаді, і у громаді повинні шанувати подвиг полеглих Героїв. Попереду – гаряче літо й канікули, тож міський голова побажав дітям захоплюючого, незабутнього та змістовного відпочинку. Аби набиралися сил, позитивної енергії та життєвої мудрості від небайдужих людей.