Бердичів

міська рада

Відбулася 9 сесія Бердичівської міської ради

IMG_20210707_101124

Проєкти рішень, що стосувалися міських цільових програм розвитку різних галузей, земельних питань, встановлення ставок податків та зборів, закріплення комунального майна та ряду інших питань, склали Порядок денний 9 сесії Бердичівської міської ради.

Так, зокрема, у Програмі розвитку ЖКГ та благоустрою на 2021 рік запланували поліпшення матеріальної бази бердичівських комунальників. 3,5 млн. грн. спрямують на придбання грейдера та трактора для МКП «Бердичівкомунсервіс», а 1,5 млн. грн. виділять на закупівлю екскаватора для МКП «Бердичівводоканал».

87,0 тис. грн. передбачено на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності: 1,3 га по провулку Пляжному та 3,2 га по вул. Вільховій.

Для проведення загальноміських заходів у місті придбають ігровий майданчик: вартість його складатиме 195,0 тис. грн., і встановлять  його на пл. Мистецькій біля міського Палацу культури. Окрім того, місто отримає свою власну мобільну збірно-розбірну сцену вартістю трохи більше 500, 0 тис. грн., а також банери для неї.

Допоможе громада й 30-му гарнізонному Будинку офіцерів: депутати проголосували за те, аби виділити 22,5 тис. грн. на ремонт підлоги у тамтешній малій залі.

Затвердили народні обранці ставки та пільги зі сплати земельного податку та податку за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також ставку туристичного збору, транспортного податку, збору за місця для паркування транспорту та ставку єдиного податку.