Бердичів

міська рада

В Бердичеві День Національної поліції гучно відзначили на Центральній площі міста

DSC_5341-scaled

Для бердичівських поліцейських служити і захищати – це не просто слова, а їх життєве кредо, з яким вони щодня виходять на службу, щоб забезпечувати закон і правопорядок на ввіреній їм території. Національна поліція є відносно молодою структурою, а своє професійне свято у нинішньому вигляді вона отримала тільки у 2018 році, коли було прийнято рішення про щорічне відзначення Дня Національної поліції України саме 4 липня. Сьогодні це – одне з головних офіційних державних і професійних свят України. Адже саме на поліцію покладено важливі функції та завдання щодо дотримання законності на території України. І від її роботи залежить напряму життя, здоров’я та спокій законослухняних громадян. Цього року у Бердичівській міській територіальній громаді відзначення Дня Національної поліції України проходило на Центральній площі міста Бердичева під закликом «День поліції з дітьми».

Мета заходу: популяризувати роботу поліцейського серед дітей та молоді, а також показати, як несуть службу поліцейські, якими спецзасобами користуються, як проходить обшук та затримання підозрюваних, тощо. Площа буда поділена на кілька різних локацій, де демонструвалася робота окремого підрозділу. Кінологи, медичні працівники, рятувальники та вибухотехніки демонстрували свої навики. Особливо вразили глядачів виступи службових собак, які демонстрували вміння виконувати команди, затримувати злочинців та шукати наркотичні речовини. У перервах між виступами присутніх розважали маленькі артисти міста Бердичева, які підготували творчі номери з нагоди свята.

Привітав працівників Бердичівського районного відділу поліції з професійним святом та подякував за бездоганну службу міський голова Сергій Орлюк. Він зауважив, що роботу бердичівської поліції будо добре видно під час святкування Дня міста Бердичева, і саме завдяки їм усі заходи пройшли спокійно і без скоєних правопорушень чи скандалів. За це – велика вдячність від усіх жителів громади. За бездоганну роботу по підтримку та встановленню правопорядку міський голова вручив Подяку колективу Бердичівського відділу поліції в особі начальника Олега Мельничука.

За сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу забезпечення прав і свобод громадян, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, активну участь у громадському житті міста та з нагоди Дня Національної поліції України, Сергій Орлюк нагородив Грамотою Бердичівської міської ради наступних працівників поліції: Івасюк Олену Леонідівну (старшого лейтенанта поліції, інспектора відділу превенції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області),Кондратюк Ірину Сергіївну (старшого лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектора кримінальної поліції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області), Прокопенка Артура Володимировича (старшого сержанта поліцейського сектора реагування патрульної поліції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області) та Столяра Романа Віталійовича (майора поліції, старшого слідчого відділення поліції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області).

На території нашої держави проводиться  всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, до якого долучилися і маленькі жителі Бердичівщини.  Начальник Бердичівського районного відділу поліції Олег Мельничук виконав приємну місію та відзначив дітей, які перемогли у конкурсі малюнків “Я і поліцейський”. Це Анастасія Капустинська, Анна Росовецька, Ліза Тетерук та Катерина Яковенко. Усі вони отримали гарні подарунки за свої талановиті роботи та старанність. Також на малечу чекав конкурс малюнку на асфальті та можливість власними своїми долоньками розмалювати службовий поліцейський автомобіль поліцейських.

Останні новини