Бердичів

міська рада

Голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк бере участь у XVI Українському муніципальному форумі

photo5188283587370267673

Майданчик для діалогу та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем життєдіяльності територіальних громад – таким бачить Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» ХVI Український муніципальний форум. 27-29 липня цей майданчик розгорне свою роботу в Одесі. Серед його учасників, яких на захід запрошено понад 500, разом із головами громад, депутатами місцевих рад, представниками центральних органів влади, закордонними гостями бере участь і делегація з Бердичева у складі голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка, його першого заступника Артема Азізова та депутата міської ради Артура Іваненка.

Програма Форуму складається з трьох частин: Дня місцевої демократії та відкритого врядування, Дня енергоефективності та Дня діалогу. Учасники обговорюватимуть актуальні питання, пов’язані з відкритим врядуванням та інноваціями демократичного розвитку. Окремо буде приділено увагу дискусії з питань ефективного використання енергії та впливу на довкілля. Учасникам, з-поміж іншого, презентують інструменти енергоменеджменту для громад. Також буде обговорено стан реалізації Меморандуму між Урядом та міськими головами щодо вирішення системних проблем теплоенергетики та водопостачання.

День діалогу організатори планують присвятити темі сталого місцевого соціально-економічного розвитку. Захід проводитиметься у рамках Програми U-LEAD з Європою «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що впроваджується Асоціацією міст України. Очікується, що форумчани приймуть звернення до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад.