Бердичів

міська рада

Комплексну програмну «Безпечне місто» затвердили на сесії міської ради

1

Безпеку мешканцям Бердичівської міської територіальної громади, превентивну діяльність, боротьбу зі злочинністю, прогнозування можливих надзвичайних подій та організацію комплексного реагування й локалізацію їх негативних наслідків на 2021-2023 рр. покликана гарантувати комплексна програма «Безпечне місто». Відповідний проєкт рішення було подано на розгляд депутатів Бердичівської міської ради.

Бердичівська міська територіальна громада має розвинену інфраструктуру, її життєдіяльність забезпечується великою кількістю стратегічно важливих об’єктів. У громаді проводяться численні масові заходи, актуальним залишається й питання посилення безпеки дорожнього руху та управління транспортним потоком. Все це вимагає створення сучасної системи відеоспостереження та встановлення новітніх систем реагування, здатних водночас здійснювати як інтелектуальну обробку зображень, так і моніторинг й управління середовищем.

Основними складовими системи «Безпечне місто» являються:

  1. Відеоспостереження за громадськими місцями та стратегічними об’єктами;
  2. Відеоспостереження з метою забезпечення контролю за безпекою дорожнього руху, що, з-поміж іншого включає у себе фіксацію номерних знаків автомобілів-порушників та викрадених автівок;
  3. Диспетчерські робочі місця з відповідним обладнанням та програмним забезпеченням.

В якості очікуваних результатів від впровадження Програми вказуються підвищення координації роботи міської влади та правоохоронців, що, у свою чергу, має посилити безпеку громадян; ведення спостереження за всіма подіями, що відбуваються у громаді; запобігання надзвичайним ситуаціям; підтримка громадського порядку; успішна протидія можливим провокаціям, загрозам та проявам тероризму. Окрім того, сучасна система відеоспостереження має вплинути на зниження криміногенного стану, підвищити рівень дисципліни учасників дорожнього руху і зменшити кількість ДТП.

Ініціатором, розробником та відповідальним виконавцем Програми виступило міське управління економічного розвитку, її учасниками стануть підприємства, установи, організації міста усіх форм власності, місцевий відділ поліції, а також підприємці та громадськість Бердичева. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 10,0 млн. грн. (кошти планують залучити як із бюджету бердичівської громади, так і з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України).

Останні новини