Бердичів

міська рада

Міжнародний день боксу поєднався у Бердичеві зі славним ювілеєм голови боксерської династії Сікорських

изображение_viber_2021-07-22_16-33-59-472

Коли тобі виповнюється 60, це вже саме по собі є знаковим, а коли такий ювілей практично співпадає з Міжнародним днем боксу – справою, якій ти присвятив все своє життя, подія набуває подвійної значущості.

У день, коли вся світова боксерська спільнота відзначала своє професійне свято, з шанованим ювілеєм вітали Олега Сікорського – віце-президента міської федерації боксу, багаторічного тренера обласної школи вищої спортивної майстерності, тренера-викладача з боксу Бердичівської ДЮСШ ім. Лонського, старшого тренера збірної Житомирщини і просто людину, ім’я якої нерозривно пов’язане з рингом та боксерськими рукавицями.

За плечима Олега Сікорського 39 років тренерського стажу. Ще у 1993 році він заснував відомий у Бердичеві боксерський клуб «Юпітер». Через 10 років очолив спортивний клуб «Крос». Два десятки років тренував боксерів в ОШВСМ, вже 13 років так само ставить удар і характер юним боксерам у бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі. Майже 20 років Олег Сікорський виступав у ролі співорганізатора Міжнародного турніру на призи братів Кличків, а у 1999-му став одним із засновників міської федерації боксу. За цей час неодноразово організовував проведення у Бердичеві всеукраїнських першостей та навчально-тренувальних зборів до чемпіонатів Європи та світу. Із боксом пов’язали своє життя двоє синів іменинника – Ігор та Олег Сікорський-молодший.

Кабанчук, Григорян, Процак, син Ігор – ці спортсмени є предметом особливої гордості ювіляра. Окремо на п’єдесталі тренерської пошани стоїть майстер спорту міжнародного класу з боксу Олег Чулячеєв. Усі вони кожен свого часу заявили і заявляють про себе сьогодні престижними перемогами. Як заявили про себе на рингах 14 майстрів спорту з боксу-вихованців Олега Сікорського.  

Святкового дня у гості до ювіляра завітали міський голова Сергій Орлюк, перший заступник міського голови Артем Азізов, депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич та депутат Бердичівської міської ради Юрій Ніколаєнко. В якості подарунків привезли Грамоту Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, «ювілейний» конверт та ще один солідний презент: кошти обласної субвенції Алла Мусевич спрямувала на придбання боксерського інвентаря, що його вручили імениннику. Дарувальники не сумніваються, що так само, як після 60-ти життя лише починається, бердичівська школа боксу «вистрілить» новими іменами та новими здобутками.