Бердичів

міська рада

Продовження карантину, захист прав дітей, соціальна допомога: ці та інші питання розглянули на засіданні виконкому

IMG_20210715_100749

Дію карантину на території Бердичівської міської територіальної громади продовжено до 31.08.2021 р., а разом із цим встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки – таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету на виконання чинного законодавства України та протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 17.06.2021 р. Згідно з цим рішенням, на період карантину триватиме здійснення протиепідемічних заходів на території громади, а представники Держпродспоживслужби України та місцевий відділ поліції продовжать державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства. У той самий час не припинятиметься моніторинг епідемічної ситуації у громаді.

Якою би сучасною зброєю не володіли збройні сили, особливу роль у військових конфліктах відіграє людський фактор. Величезне значення у зміцненні обороноздатності країни та досягнення успіху у проведенні військових операцій належить військовому резерву. Держава повинна володіти навченими військовій справі людськими ресурсами. У зв’язку з цим, а також, згідно відповідного плану, на розгляд членів виконкому було винесено проєкт рішення про організацію проведення заходів з відбору і призову резервістів та військовозобов’язаних на навчальні (перевірочні) збори.

Цілий ряд проєктів, що їх затвердили на засіданні, був пов’язаний з захистом прав дітей та наданням соціальної допомоги. З-поміж іншого, через зміни у структурі апарату Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету виникла необхідність внести зміни до складу комісій та робочих груп.

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *