Про зміни руху автотранспорту 17-18 липня 2021 року (ОНОВЛЕНО)

Pls_trans

У зв’язку з проведенням Урочистостей Матері Божої Святого Скапулярія на площі Соборній виконавчий комітет Бердичівської міської ради інформує про зміни руху автомобільного транспорту 17 липня 2021 року (з 14.00 год до 22.00 год.) та 18 липня 2021 року (з 06.00 год. до 15.00 год.).

А саме:

– перекриття площі Соборної в обох напрямках: від вул. Житомирської до вул. Молодогвардійської (Бердичівський коледж економіки, промисловості та права);

– перекриття вул. Миру в обох напрямках: від перехрестя вул. Миру та вул. 30 річчя Перемоги,

– перекриття вул. В. Чорновола в обох напрямках: від перехрестя вул. Житомирської та вул. В. Чорновола.

На період перекриття рух автотранспорту буде спрямовано вулицями: Молодогвардійська, 30 річчя Перемоги, Толстого, Шолом Алейхема, Житомирська.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Організаційний комітет