Бердичів

міська рада

Пішла з життя Почесна громадянка м. Бердичева Поліна Соболь

Соболь-Поліна-1

На 84-му році життя не стало Почесної громадянки м. Бердичева Поліни Соболь. Народилася Поліна Соболь на Хмельниччині в родині педагогів. Із початком німецько-радянської війни батько пішов на фронт (він загинув у 1943-му), сім’ю було евакуйовано. У 1953 році дівчина закінчила 10 класів, а по завершенні навчання у Львівському виші отримала спеціальність інженера-механіка.

Із 1963 року Поліна Соболь мешкає у Бердичеві. Працювала вона на різних посадах – від викладача училища механізації до заввіділом і секретаря міськкому КПУ. З 1985 р. по 1993 р. Поліна Соболь очолювала Бердичівський машинобудівний технікум. У липні 2008-го за багаторічну сумлінну працю на благо громади міста їй було присвоєно звання «Почесного громадянина м. Бердичева». У місті Поліну Соболь знали як щиру, інтелігенту й водночас відповідальну та принципову людину.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та вся міська територіальна громада висловлюють щирі співчуття близьким та рідним Поліни Соболь із приводу непоправної втрати.