Бердичів

міська рада

Своєю відсутністю у сесійній залі частина бердичівських депутатів залишила без земельної ділянки учасника АТО

IMG_20210707_141925

Безпрецедентний випадок стався на 9-й сесії Бердичівської міської ради: через відсутність у сесійній залі цілого ряду народних обранців без земельної ділянки фактично опинився учасник АТО.

По закінченні півгодинної перерви частина депутатських крісел у залі залишилася порожньою – до подальшої роботи група місцевих парламентаріїв так і не приступила. Ті з депутатів, котрі залишилися працювати, продовжили розглядати питання, що увійшли до Порядку денного сесії.

Одним із винесених на розгляд проєктів рішень став проєкт про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд учасникам АТО. Згідно нього, земельну ділянку мав безоплатно отримати бердичівлянин-захисник України.

Депутати проголосували за даний проєкт, а після цього взяв слово Віталій Березовенко, котрий інформував присутніх, мовляв, починаючи з 27 травня у зв’язку із набуттям чинності нового земельного законодавства для прийняття подібних рішень потрібно не менш, як 2/3 голосів від загального складу ради. У залі такої кількості не набралося…

Проголосувати він та його колеги були зобов’язані, аби не порушувати терміни розгляду документу, пояснив Віталій Березовенко, але саме рішення при цьому вважається неприйнятим. Як і кілька інших рішень аналогічного характеру, що вже не пов’язані з атовцями, але пов’язані з незабудованою землею. Імовірніше за все, ці проєкти вдруге розглянуть на наступній сесії.

Із бланком поіменного голосування можна ознайомитися нижче.

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *