Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із професійним святом металургів бердичівського «Прогресу»

IMG_20210716_110123

Третьої неділі липня своє професійне свято разом з усіма представниками вітчизняної металургійної та гірничодобувної промисловості відзначають металурги бердичівського «Прогресу». Із цієї нагоди їх привітали міський голова Бердичева Сергій Орлюк та депутат міської ради Володимир Пономарчук.

Наразі у вузькому колі, без належного масштабу, але традиційно щиро й тепло вітають на заводі винуватців свята, відзначив голова правління «Прогресу» Ігор Щесняк. Керівник «прогресівців» вірить у те, що на підприємстві гідно переживуть важкі часи пандемії та економічних труднощів, і святкувати будуть з розмахом та усіма почестями. Надію на це вселяють самі люди, котрі, здається, часто не завдяки, а всупереч роблять свою роботу професійно та якісно. Доводячи тим самим, що працювати на совість, віддаватися обраній справі можна в усі часи. Як би там не було, а «Прогрес» працює, констатує Ігор Щесняк. Можливо, не так активно, як би хотілося, але замовлення надходять, і минулого тижня вдалося закрити частину боргів по зарплаті.

За сумлінну й наполегливу працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня металурга Грамотами Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, а також грошовими преміями групу працівників заводу нагородив Сергій Орлюк. «Наш «Прогрес»  – саме так відкликалася й відкликатиметься про один із символів Бердичева громада. Чи не кожен у ній, зазначив міський голова, бажає, аби швидше закінчилися усі негаразди, до заводу повернулися люди, і все всередині загуділо й задиміло на повну. Все мине і важкі для «Прогресу» часи теж, переконаний Сергій Орлюк. Інакше й бути не може, адже це – історія міста, це династії, людські долі, це звитяга й справжня трудова доблесть.