Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із професійним святом представників галузі торгівлі

IMG_20210723_132631

Останньої липневої неділі своє професійне свято відзначатимуть працівники однієї з найпотужніших вітчизняних галузей – галузі торгівлі. Із професійним святом місцевих майстрів торговельної справи привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Бердичів і торгівля – поняття нерозривні, і свідчення тому – герб міста. Торгували тут, здається, із самого моменту заснування, а то й раніше. І сьогодні, у 2021-му році, у Бердичеві вистачає людей, котрі живуть та працюють із любов’ю до свого міста і до обраної справи.

Сучасна «бердичівська торгівля» – це прагнення постійно рухатися вперед та самовдосконалюватися, вміння бачити на перспективу, поєднання багаторічного досвіду та знань із енергією та готовністю поринати у будь-що нове молодих. Це полиці з небаченим раніше різноманіттям товарів, це зовсім інші підходи в обслуговуванні покупців, це бажання жити цивілізованим життям – у комфорті, з посмішкою та різними зручностями. Керівникам закладів не все рівно, як обслуговуються клієнти, а останні з готовністю обирають улюблені «точки», де можуть придбати все, що потрібно, високої якості та за прийнятну ціну.

Про все це Сергій Орлюк говорив із винуватцями свята. Зійшлися на тому, що усіх об’єднує бажання бачити Бердичів містом, що, як і колись, славитиметься своєю торгівлею. Умови задля цього є – спільне бажання, розуміння, спільне прагнення працювати на благо й на розвиток бердичівської громади.