Бердичів

міська рада

Табір «Соколятко»: сезон оздоровлення та відпочинку відкрито

IMG_20210709_131011

У дитячо-юнацькому таборі «Соколятко» урочисто оголосили про успішний старт сезону оздоровлення та відпочинку. Як і анонсувалося раніше, у таборі діятимуть три зміни – одна двотижнева та дві тривалістю по 21 день кожна.

За інформацією директора «Соколятка» Петра Залізного, цьогоріч табір розраховано на 90 осіб (свої корективи вніс карантин). Таку кількість дітей та юнацтва тут прийматимуть усі три зміни. Рівно половину відпочиваючих складатимуть вихованці спеціалізованої школи-інтернату (смт. Гришківці): вони проведуть у «Соколятку» весь сезон від першого до останнього дня. Окрім того, відпочиватимуть у таборі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також сини та доньки учасників бойових дій, військових, дітвора з багатодітних родин тощо. Відпочиватимуть безкоштовно: їхні путівки оплатило місто.

Щодо вихователів, то частину виховательського складу склали представники БО «Відкрите серце», а суттєво «підсилили» їх педагоги з відповідним досвідом роботи. Займатимуться з дітьми і волонтери.

Програму у «Соколятку» намагалися скласти так, говорить Павло Залізний, аби і дітям, і тим, хто старший, було цікаво, аби було повноцінно, змістовно та водночас захоплююче й весело, щоби діти могли проявити максимум творчості і креативу.

Яким тут бачать загальний настрій, організатори продемонстрували під час урочистого відкриття сезону. Із посмішками, піснями, танцями, іграми та розвагами, в оточенні небайдужих і турботливих дорослих.

Гарного відпочинку й такого літа, що запам’яталося б, разом із Петром Залізним побажали мешканцям «Соколятка» Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та депутати міської ради. Окрім того, на головній сцені святкового дійства відзнакою «За сумлінну працю» відзначили Анжелу Цвєткову: свого часу лідерка освітянської профспілки віддала табору 36 років директорської роботи.

Раз є свято, значить має бути і той, хто вміє його організувати та подарувати іншим: у ролі «запалювачів» сезону-2021 виступили колективи міського Палацу  культури і Центру позашкілля ім. Разумкова, а також творчі таланти с. Скраглівка.