Із робочою поїздкою у Бердичеві побувала народна депутатка України Єлизавета Ясько

20210720_1439500

Бердичів із робочою поїздкою відвідала народна депутатка України Єлизавета Ясько. Разом із нею у місті побували викладач української мови Центру україністики Кембриджського університету Андрій Смицнюк та випускник школи управління Блаватніка Оксфордського університету, співробітник Міністерства освіти Японії Тахіро Окада. У супроводі Бердичівського міського голови Сергія Орлюка, заступника голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, депутатів обласної ради Алли Мусевич, Людмили Кицак та Павла Журбенка делегація ознайомилися із роботою СЗОШ № 8, обласного військового шпиталю, Бердичівської фабрики одягу та в/ч А 3091.

Зокрема, у 8-й школі гості цікавилися позакласною та гуртковою роботою. Їхній увазі було представлено експозицію виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Окрім цього, педагоги школи презентували авторські навчальні програми та інтегровані курси, спрямовані на розвиток творчості обдарованих школярів.