Вітання міського голови Бердичева Сергія Орлюка з Днем українських миротворців

День-миротворців

15 липня Україна вшановує тих, хто зі зброєю в руках ніс і несе нині місію миру у різних регіонах світу – українських миротворців. Я від усього серця вітаю з цим днем усіх співвітчизників-учасників миротворчих операцій.

Було важко, було складно, але ви завжди з честю виконували поставлені перед вами завдання, розуміючи, що мир – це те, що не має ціни. Балкани, Африка, Азія, колишні країни СРСР – ви всюди наповнювали своєю хоробрістю, звитягою та професіоналізмом славну сторінку бойової слави українських миротворців.

Залишайтеся живі, будьте здорові й творіть мир, шановні воїни! Любові, добра, благополуччя, Божої ласки вам та вашим родинам.

Із повагою –

голова Бердичівської міської територіальної громади                                             Сергій ОРЛЮК