Готуймося вболівати: 31 липня за вихід до фіналу Олімпіади у Токіо боротиметься наш Владислав Мазур

1

31 липня бердичівська громада вболіватиме за свого славного земляка – легкоатлета, стрибуна у довжину Владислава Мазура, котрий виборюватиме право увійти до фіналу Олімпіади-2020 у Токіо.

Бердичівляни вірять у Влада, в його потенціал, силу тіла, волі й духу, засвідчив матері спортсмена – пані Ользі – міський голова Сергій Орлюк. Для міста він – уже чемпіон, уже кращий з кращих. Разом зі словами підтримки й побажаннями успіху Сергій Орлюк та депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич презентували жінці невеличкий солодкий подарунок. Солодке їхній родині зараз дуже потрібне, пожартувала пані Ольга, адже рівень хвилювання, що панує вдома, не оцінити за жодною шкалою.

Отже, 31 липня – так звана кваліфікація: для того, аби пройти до фінальної частини змагань, потрібно або виконати норматив, стрибнувши на 8,15 м., або ж увійти до 12-ки кращих спортсменів. Лише тоді можна буде продовжити шлях до «золота». Разом із Владом кваліфікацію намагатиметься подолати ще 31 спортсмен.

Стартуватиме цей етап о 13:00 за Києвом. Слідкуймо за перебігом подій та вболіваймо за Владислава Мазура!