Placeholders_1

­­­15 липня 2021 року о 10.00  год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішень виконавчого комітету:

1. Про сприяння Римсько-католицькій парафії у проведенні заходів.
  2. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради за 2020 рік та І півріччя 2021 року.
  3. Про продовження карантину до 31 серпня 2021 року.
  4. Про організацію проведення заходів з відбору і призову резервістів та військовозобов’язаних на навчальні (перевірочні) збори.
  5. Про утворення комісії для формування пропозицій щодо напрямів та об’єктів спрямування субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
  6. Про визначення способів участі батька у вихованні дитини.
  7. Про надання дозволу на отримання неповнолітніми членами сім’ї грошової компенсації.
  8. Про затвердження висновку міської служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
  9. Про доцільність цілодобового перебування дітей у закладах інституційного догляду та виховання дітей.
  10. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки та призначення опікуна.
  11. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 25.03.2021 №04.
  12. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 09.04.2021 №05.
  13. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 12.05.2021 №06.
  14. Про склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
  15. Про склад міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
  16. Про склад міської комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
  17. Про визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.
  18. Про визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.
  19. Про затвердження нового складу комісії з розгляду питань щодо розміщення зовнішньої реклами.
  20. Про затвердження нового складу комісії з обстеження рекламних конструкцій Бердичівської міської територіальної громади, на яких розміщена соціальна реклама.
  21. Про режими роботи окремих об’єктів (закладів) торгівлі та сфери послуг.
  22. Про надання дозволу на встановлення обладнання дитячих майданчиків та взяття їх на баланс для подальшого утримання.
  23. Про затвердження акту обстеження технічного стану житлового приміщення квартири №3 по вул. Героїв України, 20.
  24. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди в межах червоних ліній вулиці.
  25. Про надання дозволу на облаштування тамбура за адресою: вул. Миру, 8.
  26.  Про безоплатну передачу майна.
  27.  Про внесення змін до додатку до рішення виконкому від 01.03.2021 №69 «Про визначення осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення».
  28.  Про план роботи виконавчого комітету на ІІI квартал 2021 року.
  29. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 28.01.2021 №6 «Про Регламент виконавчого комітету Бердичівської міської ради».
  30.  Про затвердження протоколу комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2021 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Загальний відділ