З орієнтацією на потреби громадян: відтепер у Центрі надання адміністративних послуг є можливість оплати пластиковими картками

1

Одне з понять, з яким, на думку Бердичівського міського голови, повинен асоціюватися Центр надання адміністративних послуг, є комфорт. У разі потреби клієнту має бути зручно й не накладно ані по часу, ані по нервах оплатити  адміністративні послуги. Таким чином, за ініціативи Сергія Орлюка, у ЦНАП облаштували платіжний термінал: оплату можна здійснити на місці карткою, за лічені хвилини.

Наразі відвідувачі ЦНАП без зайвих витрат часу можуть здійснити платежі за:

• Реєстрацію місця проживання;
  • Викопіювання з картографічної документації;
  • Державну реєстрацію права власності;
  • Виправлення технічної помилки у державному реєстрі речових прав (з вини заявника);
  • Державну реєстрацію іншого речового права власності;
  • Надання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • Надання витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку;
  • Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Надання відомостей з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.