Стартував ІІ Відкритий чемпіонат м. Бердичева з футболу серед аматорів

Футбол

У Бердичеві стартував ІІ Відкритий чемпіонат міста з футболу серед аматорських команд. Першість проходить за сприяння голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка, її організаторами виступили міський відділ молоді та спорту, а також міська та районна федерації футболу.

Цьогоріч участь у чемпіонаті беруть сім команд: Бердичів представлятимуть «AYAS», «Адреналін», ДЮСШ та «Спарта», кольори с. Семенівка захищатиме «АгроСем», смт. Червоне – «Цукровик», смт. Махнівка, що на Вінниччині, – команда «Колос».

Перший тур приймали Бердичів та Махнівка. На місцевому Центральному стадіоні «Адреналін» отримав верх над «Цукровиком» (7:1), а «Спарта» поступилася ДЮСШ (1:7). На стадіоні у Махнівці господарі розгромили семенівський «АгроСем» із рахунком 8:1. Під час урочистого відкриття першості усі команди-учасниці отримали у подарунок футбольні м’ячі з рук головного судді, голови Бердичівської міської федерації футболу Олександра Подгорчука.