Бердичів

міська рада

Бердичівляни вшанували пам’ять загиблих захисників України

1

Зібранням біля Меморіалу «Слава Героям!» відзначили у Бердичеві День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за її свободу, суверенітет та територіальну цілісність. Вшанувати полеглих на війні солдатів на площі Незалежності зібралися очолювані міським головою працівники виконавчого комітету, депутати Бердичівської міської ради, військовослужбовці, священнослужителі, містяни.

29 серпня – роковини «Іловайського котла»: трагедії, у якій українська армія зазнала великих втрат. Тоді, у 2014-му, ворог розстріляв «зелений коридор», яким наші солдати за домовленістю виходили з оточення. Найбільше їх полягло у соняшникових полях, тож нині ця квітка вважається символом скорботи.

Сергій Орлюк подякував українським захисникам за кожен ковток вільного повітря, за свободу та незалежність, і запевнив: народ України ніколи не забуде своїх героїв. Міський голова переконаний: війна обов’язково закінчиться, і закінчиться справедливою перемогою.

Єдиним гарантом нашої безпеки назвав українське військо благочинний Бердичівського округу Православної церкви України, протоієрей Євгеній Шимченко. За тими, хто не повернувся з поля бою, священнослужитель відправив заупокійно-поминальну літію.

Бердичівляни хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв та під дзвони Пам’яті поклали квіти до підніжжя Меморіалу. До пам’ятника загиблим захисникам України від імені громади покладання квітів здійснили Сергій Орлюк та т. в. о. командира в/ч А-3091 Микола Возний.