Бердичів

міська рада

Бердичівська громада відсвяткувала День Незалежності України (ФОТО)

1

Із найголовнішим національним святом – Днем Незалежності України – вітали мешканців та гостей бердичівської громади на Центральній площі Бердичева. 30 років тому, нагадали на святі, нездійснена, здавалося б, мрія багатьох поколінь втілилася у життя – Україна стала вільною і незалежною. Не має значення місце й регіон, де ти народився, якої ти статі, віку, статусу й віросповідання: лише одне має значення – єдина Україна та єдине майбутнє українського народу.

Свої перші 30 років українська держава зустріла з війною на сході… Йдуть бої, гинуть люди… Понад усе він мріє про те, аби за Україну припинили гинути – аби почали задля неї жити, вчергове наголосив у своєму виступі Бердичівський міський голова. Аби держава набула такої міці й потужності, щоби жоден той, хто з темними думками, не думав зазіхати навіть на п’ядь української землі. Народ України – мирний, гостинний, дружній, працьовитий, зазначив Сергій Орлюк, він вміє жити з сусідами по-сусідськи, але терпіти над собою наругу не стане.

За те, що Україна незалежна, заслуговує на подяку кожен, в кого у серці любов до рідної землі – лікар і освітянин, військовий та програміст, підприємець і домогосподарка. І міський голова дякує кожному з таких людей. Щодо бердичівської громади, то Сергій Орлюк упевнений в тому, що у ній чітко розуміють: незалежність – це, насамперед, відповідальність. І головне завдання тут одне – зберегти її та пронести через віки.

Українська незалежність та українці стали головною темою виступів й інших присутніх на святі. Депутатки Житомирської обласної ради Алла Мусевич та Людмила Кицак, помічниця-консультантка народного депутата України Богдана Кицака Олександра Качур – усі вони сходилися в одному: свято, в якому так органічно поєднано минуле, сьогодення й майбутнє є символом єдності української нації. Для того, аби бути вільними зроблено дуже багато. Ще більше потрібно зробити, щоби примножити здобутки та досягнення, і успіх України залежить від кожного, хто у ній живе.

Ці успіхи творилися й творяться людьми, і у Бердичеві такі люди, зокрема, – це учасники бойових дій, освітяни, підприємці, випускники шкіл тощо. Бердичів і Житомирщина в особі Сергія Орлюка та народних обраниць відзначили їх Подяками.

Почесну відзнаку отримав і сам міський голова: «Разом переможемо!» написано на ній, і через бердичівську волонтерку Ірину Піскун передав відзнаку міському голові командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Церемонія нагородження на цьому на завершилася: настав час виступити у ролі головних героїв урочистостей призерам та переможцям фотоконкурсу «Мобіла фото». У ньому брали участь учні загально-освітніх шкіл та студенти навчальних закладів Бердичівської територіальної громади – всього 43 учасники. Змагалися у різних номінаціях та у різних вікових групах.

У номінації «Пейзаж» перші місця здобули Андрій Недайборщ та Роман Харчук; переможницею у номінації «Люди. Подія.» стала Ольга Нестеренко; «Молодь Бердичівщини»: у цій номінації першими стали Ольга Нестеренко і Дарія Сологуб; кращі фото у напрямі «Макро» створили Вікторія Тимощук та Роман Харчук; у вільній темі «Мандри з мобілою» володарями найвищих місць було визнано Вероніку Муляр й Дениса Чиборовського. Переможницею фотоконкурсу у віковій категорії (6-9 років) стала Анжеліка Соха, а абсолютною переможницею «Мобіли фото-2021» було визнано Ольгу Нестеренко.

Тендітна, тремтлива й водночас соковита краса учасниць дефіле в одязі від студії «Я – українець», гуркіт потужних байків від королів трас та швидкостей, танцювальні таланти бердичівської дітвори, чисті й дзвінкі голоси артистів міського Палацу культури… Учасники дійства зичили Україні міцніти й процвітати, українському народові – щастя, українській землі – незалежності. На ній неодмінно запанують мир, радість та спокій, переконані у Бердичеві, а усі біди й печалі підуть геть.

Останні новини