Бердичів

міська рада

Вчителька з Бердичева Алла Бентковська увійшла до ТОП-50 кращих вчителів України

Бентковська

Вчителька англійської мови СЗОШ № 1 м. Бердичева Алла Бентковська стала півфіналісткою національної премії Global Teacher Ukraine 2021, увійшовши до ТОП-50 кращих вчителів України. Про це на своїй сторінці у Facebook інформували організатори освітянської премії.

3273 анкети, 1870 номінацій, 5 відбіркових офісів по всій Україні і сотні історій та безліч вражень – так описують вони хід масштабного дійства.  

Креативний підхід – саме на ньому будує навчальний процес Алла Бентковська. Її уроки англійської не обходяться без вправ на уяву, створень історій, оповідань та колективних картин. Вже стали практикою зйомки art-movies на навчальні теми: авторами фільмів виступають самі учні. А взагалі, відзначають організатори, креатив від Алли Бентковської вже давно вийшов за простір класної кімнати. Зокрема, результатом її дворічної роботи над власним проєктом «Сучасний дизайн інтер’єру та навчальне середовище мого закладу освіти» стало оновлення частини кімнат за рахунок підтримки спонсорів.

Свою рідну «Першу» Алла Бентковська бачить у числі кращих навчальних закладів України й світу, тому і тримає курс на сучасність. Для цього є і потенціал, констатує, і бажання.

Міський голова Сергій Орлюк та вся бердичівська громада щиро вітають землячку зі знаковим досягненням.

Останні новини