Бердичів

міська рада

Відбулася 10 чергова сесія Бердичівської міської ради

IMG_20210820_101331

Чергова 10 сесія міської ради відбулася у Бердичеві. На ній народні обранці, зокрема, затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО. Земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд передані безоплатно у власність трьом захисникам України. Площі ділянок – від 750 м² до 800 м², розташовані вони на вулицях Добросусідській, Незалежності та Енергійній.

Одноразову матеріальну допомогу (загальна сума – 61100 грн.) отримають 10 бердичівлян, котрі потребують невідкладного та/або оперативного лікування хвороби, що загрожує їхньому життю.

Затвердили на сесії й Положення про службу «Соціальне таксі» у Бердичівській міській територіальній громаді. Спецавтотранспорт використовується для перевезення ветеранів війни, одиноких непрацездатних громадян, дорослих та дітей з інвалідністю, які мають порушення органів зору й опорно-рухового апарату та які пересуваються за допомоги технічних засобів реабілітації (милиць, палиць, візків), крім осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, котрі отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд та соціальне медичне обслуговування, до підприємств, установ та організацій різних форм власності та підпорядкування, банківських установ, поліклініки, для участі у культурно-масових заходах, у державних святах, до відділень реабілітації тощо.

На сесії було внесено зміни до міських Програм розвитку охорони здоров’я, шефської допомоги підрозділам ЗСУ, розвитку ЖКГ та благоустрою м. Бердичева. Зміни внесли і до Регламенту Бердичівської міської ради. Окрім того, було розглянуто ряд депутатських запитів.