Бердичів

міська рада

Дітей, які опинилися в небезпеці, відберуть у багатодітного батька

1

Негайно вилучити двох дітей у батька та звернутися до суду з позовом про відібрання без позбавлення батьківських прав вирішили на засіданні виконавчого комітету.

Зі слів т. в. о. начальниці міської служби у справах дітей Алли Гайдамаченко, чоловік почав виховувати дітлахів після смерті їхньої матері. У 2017 році орган опіки й піклування вже намагався у суді позбавити його батьківських прав, оскільки він не брав участі у житті дітей. Чоловік і дотепер поводиться антисоціально, зазначила посадовець. Діти часто втікають з дому, їхньому життю та здоров’ю загрожує небезпека. Після відібрання вони будуть влаштовані до державного закладу.

Кілька наступних проєктів рішень, розглянутих членами виконкому, теж стосувалися захисту дитячих прав: було надано дозволи на дарування нерухомого майна, право власності та право користуванням яким мають діти, а також дозвіл на отримання неповнолітніми членами сім’ї грошової компенсації. Окрім того, один малолітній хлопчик отримав статус дитини, позбавленої батьківського піклування.