Бердичів

міська рада

Діти з Бердичівської міської територіальної громади поїхали на відпочинок на Прикарпаття

1

Упродовж 21 дня шестеро дітей з Бердичівської міської територіальної громади, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зможуть оздоровитись та відпочити в мальовничому куточку нашої країни – Прикарпатті. На виконання наказу Національної соціальної сервісної служби України та, відповідно до листів Департаменту соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації про розподіл путівок між громадами Житомирської області, діти, які відносяться до пільгових категорій населення, відправились для оздоровлення та відпочинку до дитячих таборів розташованих у Львівській області.

Зокрема, до оздоровчих закладів було направлено: дитину, батько якої за життя мав статус особи з інвалідністю внаслідок війни другої групи, захворювання та причина смерті якого пов’язані із захистом Батьківщини; дитину з інвалідністю; 2 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та 2 дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” .

Впевнені, що первозданна природа, свіже гірське повітря та цілющі джерела сприятимуть оздоровленню дітей. Бажаємо юним бердичівлянам гарно відпочити і набратися сил перед новим навчальним роком!

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Останні новини