Бердичів

міська рада

Завершився ХХІ турнір з футболу на призи Леоніда Копитка

IMG_20210827_144854_1_result

Перемогою житомирян завершився XXI відкритий турнір з футболу серед юнаків 2005 – 2006 років народження на призи ветерана футболу, Почесного громадянина міста Бердичева Леоніда Копитка.

У турнірі змагалися команди ДЮСШ-БЛІСП (Бердичів), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), «Мал» (Коростень), КОЛІФКС (Костопіль), ДЮСШ-АІК (Чуднів), «Нива» (Вінниця) та СДЮШОР «Полісся» (Житомир). До фіналу пробилися дві останні. Оскільки основний час у вирішальній грі закінчився з рахунком 0:0, переможця визначали за серією післяматчевих пенальті.

В результаті почесне ІІІ місце посів коростенський «Мал», ІІ – вінницька «Нива», а переможцем турніру стало житомирське «Полісся».

Нагороджували спортсменів міський голова Сергій Орлюк, Леонід Копитко, виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський, директор ДЮСШ Бердичева Олександр Подгорчук, начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко.

Окрім нагород за переможні місця, призи від організаторів отримали найкращі гравці у кожній команді, а також найкращі гравець та воротар турніру.

Руслан Маєвський та Леонід Копитко поздоровили спортсменів із завершенням змагань та відзначили, що всі учасники продемонстрували достойну гру та жагу до перемоги. Сергій Орлюк побажав учасникам не зупинятися на досягнутому і прагнути до нових звершень. Попереду у юних футболістів – великий шлях, зазначив міський голова, і, можливо, у майбутньому на їхню честь теж називатимуть турніри.

Останні новини