Бердичів

міська рада

“Знайомство з собою”: у Центрі надання соціальних послуг відбулася зустріч групи взаємопідтримки

240654024_120938250288385_8850076220312630093_n-1

“Знайомство з собою” влаштували жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах, фахівці з соціальної роботи Комунальної Установи “Центр надання соціальних послуг”. Зустріч із символічною назвою, що відбулася за сприяння Житомирського обласного центру соціальних служб, мала за мету підтримати жінок, котрі зіштовхнулися з життєвими негараздами, та допомогти їм у пошуку себе.

Фахівці Центру вважають: тим, хто прийшов на зустріч, важливо було почути наступні тези – про цінність та унікальність кожної дівчини, про її призначення та самореалізацію, про важливу роль матері і дружини у сім’ї. Виконуючі творчі завдання та вправи, жінки вчилися розуміти себе, свої істинні бажання та прагнення, визначати сильні риси свого характеру та правильно їх використовувати.

Часто їхні відвідувачки, розповідають соціальні працівники, за повсякденними клопотами та проблемами, або, зазнаючи насильства, опускають руки, втрачають впевненість, замикаються у собі. Тому подібні зустрічі покликані допомогти жінкам вийти із депресивного стану, ознайомити їх з можливими шляхами порятунку, надати можливість отримати консультації від фахівців різних сфер життєдіяльності. І звісно ж, почути історії інших жінок та обмінятися досвідом.

Наступну зустріч заплановано на вересень. Фахівці Центру запрошують усіх охочих бердичівлянок приєднатися до групи взаємопідтримки та нагадують: здолати життєві труднощі може кожна людина.