Бердичів

міська рада

Преміальний фонд керівники комунальних підприємств мають спрямовувати на стимулювання працівників, а не на себе – Сергій Орлюк

IMG_20210831_100445

Питання порядку проведення преміювання керівників комунальних підприємств постало на засіданні виконавчого комітету під час розгляду проєкту рішення «Про затвердження Положення про оплату праці, порядок оцінювання роботи та преміювання керівників комунальних підприємств».

З-поміж іншого, у запропонованому проєкті зазначалося: «Максимальний розмір щоквартальної премії не може перевищувати 3 (три) посадових оклади (100%) та максимальний розмір річної премії не може перевищувати 24 (двадцять чотири) посадових оклади (100%)». Мова йшла про премії, що отримуватиме керівник у разі виконання фінансового плану.

Членкиня виконкому Євгенія Данилюк виступила з пропозицією дещо зменшити цифри – так, аби максимальний розмір щоквартальної премії не перевищував би 2 (два) посадові оклади, а максимальний розмір річної премії не був більшим за 16 (шістнадцять) посадових окладів.

Із пропозицією погодився міський голова: зарплати у керівників і так доволі непогані, зауважив Сергій Орлюк, у той час, як працівник, котрий працює на «мінімалку», надану йому премію майже не відчуває. Як іще можна стимулювати його, коли не подібним чином?.. На думку Сергія Орлюка, керівники не мали би взагалі витрачати на себе преміальний фонд, а спрямовувати кошти на мотивацію працівників, в яких значно менші зарплати.

Члени виконкому пропозицію зменшити розмір премій підтримали.  

Один відгук

  1. Тут навіть не знаю щой сказати, це навіть не смішно. Премії більші ніж оклади, квартальні і річні, а весь роботящий українській народ достае тільки мінімалку і то не кожен місяць. Цікаві, дуже цікаві новини у Бердичеві

Останні новини