Бердичів

міська рада

Про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та встановлення тарифу на надання послуг з постачання теплової енергії

Важливо_інформація

Рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради рішенням №252 від 08.10.2020р було встановлено відповідні тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії.

У плановому періоді, протягом якого діють затверджені вищезазначеним рішенням тарифи, відбулися зміни в ряді нормативно-правових актів, що призвели до зміни цін на енергоносії та зміни у мінімальних гарантіях у оплаті праці.

Відповідно до п. 11 «Порядоку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води» затвердженого постановою КМУ від 18.08.2011 р.№ 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, у тому числі внаслідок зміни курсу валют за наявності в ліцензіата кредитних зобов’язань перед міжнародними фінансовими організаціями, може проводитися коригування тарифів.

Комунальне підприємство «Бердичівтеплоенерго» відповідно до ПКМУ від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018  № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» та відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018  № 130 доводить до відома споживачівінформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та встановлення тарифу на надання послуг з постачання теплової енергії шляхом їх коригування.

Зростання тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії становитиме 59,4%:  з 1357,46 грн. з ПДВ за 1 Гкал. до 2163,19 грн. з ПДВ за 1 Гкал.

У зв’язку з особливостями застосування положень ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від  9 листопада 2017 року № 2189-VIII для І групи споживачів – населення  в опалювальному сезоні 2020-2021 рр. застосовувався тариф на послугу з централізованого опалення у розмірі 1693,53 грн. з ПДВ. Таким чином зростання тарифу для І групи споживачів – населення  фактично становитиме 27,7%.

Адміністрація КП «Бердичівтеплоенерго»

Останні новини