Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк провів особистий прийом громадян

IMG_20210828_085605

Благоустрій прибудинкових територій, конфліктні ситуації між сусідами, працевлаштування, встановлення автономного опалення, будівництво притулку для тварин, забруднення річки Гнилоп’ять – ось лише частина питань, із якими бердичівляни зверталися до міського голови Сергія Орлюка під час проведення ним чергового особистого прийому.

Чи не найбільше нарікань у містян викликають житлово-комунальні проблеми. Зі слів жительки одного із будинків по вулиці 30-річчя Перемоги, дах їхньої п’ятиповерхівки вкрай потребує ремонту: під час дощів вода затоплює навіть квартири на четвертому поверсі. Протікає дах і у 126-річному будинку на площі Соборній. Мешканці бідкаються, що їхнє помешкання просто розвалюється на очах: вода розмиває фундамент і стоїть у підвалі, стіни осідають і пліснявіють, двері деформуються й не зачиняються. Підтримувати задовільний санітарно-технічний стан житла, кажуть, їм уже не під силу. І якщо у першому випадку, зі слів міського голови, слід перевірити роботу ЖЕКу, то у другому – шукати інвесторів, які б зацікавилися реставрацією будинку. Місто, наголосив Сергій Орлюк, уже цим займається: за результатами комісійного обстеження, стан житла визнали ветхим.

Значна кількість скарг прозвучала на адресу ПП «Житлоремекс-2». В основному громадяни нарікали на неякісні послуги з прибирання вулиць та прибудинкових територій. На жаль, пояснив Сергій Орлюк, «Житлоремекс 2» перебуває у приватній, а не комунальній власності, тому, згідно чинного законодавства, міська влада не може регламентувати його діяльність. Мешканцям багатоквартирних будинків варто подумати над створенням ОСББ, або подавати на підприємство до суду за невиконання тим зобов’язань.

Бердичівлянам, яких турбують екологічні питання та доля безпритульних тварин, міський голова надав відповідну інформацію щодо будівництва очисних споруд та притулку. Проконсультував тих, хто скаржився на порушення норм та принципів доброго сусідства, надав роз’яснення щодо діючої заборони на встановлення автономного опалення…

Кожне звернення, переконаний Сергій Орлюк, повинно бути детально розглянуте. Адже люди часто звертаються до нього з останньою надією на вирішення своїх проблем. І, якщо це вирішення лежить у межах компетенції міської влади, то буде докладено всіх зусиль для досягнення позитивного результату.

Останні новини