Бердичів

міська рада

Спортивні заклади у Бердичеві мають шанс стати об’єктами «Великого будівництва»

1

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк взяв участь у нараді, що відбулася у Житомирі за участі керівників профільних департаментів ЖОДА, обласної ради та спортивних федерацій. На ній, зокрема, говорили про оптимізацію роботи Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю, створеного рішенням обласної ради, а також про участь у Програмі «Велике будівництво» як самого ліцею-інтернату, так і Бердичівської ДЮСШ ім. Лонського. На участь у 2022 році у Програмі Президента України претендуватимуть 5 спортивних закладів Житомирщини, і Бердичів у цьому списку – єдиний районний центр.

Будівництво критого спортивного манежу з влаштуванням відкритого багатофункціонального спортивного майданчика – таким є перший проєкт, що стосується ліцею-інтернату. Його вартість орієнтовно складатиме 105,0 млн. грн. Проєкт № 2 – реконструкція майнового комплексу (гуртожитку, харчоблоку, навчального корпусу) та благоустрій території. Вартість – 349,0 млн. грн.

Очікуваними результатами від реалізації цього масштабного проєкту визначено:   

 • Збільшення кількості вихованців зі 135 до 200;
 • Створення конкурентоспроможної спортивної, багатофункціональної інфраструктури із застосуванням сучасних технологій та національних стандартів;
 • Забезпечення підвищення якісних показників підготовки юних спортсменів, тренерів, менеджерів і функціонерів найвищого рівня;
 • Підвищення рівня енергоефективності та енергозбереження.

Близько 75,0 млн. грн. має бути спрямовано на реконструкцію ДЮСШ ім. Лонського. Планується, що реконструюватимуть два приміщення – будівлю на Данилівській, 3, та Залу боксу, що на Бр. Міхеєвих, 6. Перший проєкт коштуватиме державі 60,0 млн. грн., на другий проєкт потрібно буде витратити 15,0 млн. грн.

Очікувані результати:

 1. Збільшення контингенту вихованців до 450-800;
 2. Сучасна тренувальна база для вихованців ДЮСШ;
 3. Сучасна база для проведення НТЗ збірних команд Житомирської області з боксу та кікбоксінгу WAKO;
 4. Сучасна база для тренувань членів національних збірних команд України з кікбоксінгу WAKO;
 5. Створення умов для проведення змагань обласного рівня, традиційних Всеукраїнських турнірів;
 6. Реалізація можливостей для заняттям спортом спортсменів з інвалідністю;
 7. Відкриття відділення з настільного тенісу.

Умовою, що мають виконати у Бердичеві, – до кінця року подати проєктно-кошторисну документацію.

Останні новини