Бердичів

міська рада

У Бердичеві відзначили випускників, зарахованих до закладів вищої освіти за результатами ЗНО-2021

1

У рамках урочистостей до 30-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України міський голова Сергій Орлюк привітав випускників Бердичівської міської територіальної громади, котрі продемонстрували найкращі результати у цьогорічному ЗНО. У  2021-му навчання у школах міста закінчили 416 одинадцятикласників. 74 учні отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із відзнакою: 15 із них – зі срібними, а 59 – із золотими медалями.

Шестеро випускників склали зовнішнє незалежне оцінювання на «відмінно». Місто пишається такою активною, цілеспрямованою, розумною молоддю та висловлює подяку їхнім батькам за сумлінне виховання дітей, зазначив у виступі Сергій Орлюк.

Подяками міського голови він відзначив:

– Анну Рибак (Бердичівська СЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів № 1 імені Т. Г. Шевченка);

– Олександру Іващенко (Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2);

– Анастасію Пижук (Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2);

– Андрія Маркова (Бердичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12);

–  Марину Рибак (Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14);

– Аліну Іванчук (Бердичівська СЗОШ з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів № 17).

Юні бердичівляни підтвердили свої знання на ЗНО-2021, здобувши з усіх предметів найвищі оцінки. А учениця ЗОК №14 Марина Рибак отримала максимальну кількість балів (200) із української мови, ставши єдиною такою у Бердичеві та однією із дев’яти – у Житомирській області.

За результатами оцінювання, кожен із відзначених випускників зарахований на навчання до закладів вищої освіти. Так Анна Рибак вступила до Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка на факультет інформаційних технологій (спеціальність “Комп’ютерні науки”).

Олександра Іващенко та Марина Рибак навчатимуться у Львівському національному університеті імені І. Франка, відповідно, на факультетах міжнародних відносин (спеціальність “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”) та філології (спеціальність: “Українська мова та література”).

Студентками Національного технічного університету України “Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського” стали Анастасія Пижук (Інститут прикладного системного аналізу, спеціальність “Системний аналіз”) та Аліна Іванчук (факультет журналістики, спеціальність “Реклама та зв’язки з громадськістю”).

Андрій Марков здобуватиме вищу освіту у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на факультеті історії, права і публічного управління.

Після урочистостей майбутні студенти мали особисту зустріч із міським головою та депутаткою Житомирської обласної ради Аллою Мусевич. Діти розповіли, що вже відвідували виші, в яких будуть навчатися, спілкувалися із викладачами, знайомилися з іншими першокурсниками. Дехто вже має цікаві ідеї та напрацювання, які планує впроваджувати у своєму студентському житті. Сергій Орлюк побажав юним землякам наснаги і завзяття в опануванні омріяної професії, а також висловив сподівання, що найцікавіші ідеї молодь втілюватиме і в рідному Бердичеві.