Бердичів

міська рада

У рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» відбулися змагання зі стрітліфтингу

изображение_viber_2021-08-02_16-21-10-645

Змагання зі стрітліфтингу (підтягування на перекладині) відбулися на оновленому спортивному майданчику, що став складовою соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», розробленого Офісом Президента України. Спорт має бути доступним для громадян, а різні групи населення – залучені до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку – із такою метою створювався проєкт.

Дана спортивна локація обладнана усіма необхідними елементами для створення координаційної лінії, окрім того, важливою новацією є наявність QR-коду, що дає можливість перейти на спеціалізований сайт з відеоматеріалами комплексних вправ різного рівня складності.

Цими днями увага цілого світу прикута до Олімпійських ігор у Токіо, де, у тому числі, честь своєї держави відстоюють й українські спортсмени, нагадав присутнім на змаганнях заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько. І підростаюче покоління, на його переконання, теж повинно мати можливість розвиватися як фізично, так і духовно. Зі слів посадовця, нині розглядається можливість залучення до роботи на подібних майданчиках тренерів, аби навчатися різним вправам можна було не лише по відео, а й на місці отримувати кваліфіковані поради, правильні навантаження тощо.

Займатися спортом закликав і зовсім юних, і дорослих секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда. На його думку, поняття «здорова нація» повинно виступати національною ідеєю, і сьогодні можна переконатися у тому, що і державна влада, й обласна, і Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет приділяють спорту все більше уваги. Адже спорт дає можливість бути більш активним, більш здоровим та життєрадісним.  

Спробувати свої сили у змаганнях виявили бажання 23 учасника. Організатори – представники міського центру «Спорт для всіх» –  поділили їх на дві категорії – до 18 років та 18+. Бронзовим призером змагань у першій групі став Даніїл Ткачук із результатом 21 раз, почесне ІІ місце виборов Дмитро Когут (25 разів). Переможцем змагань було визнано Даніїла Фамілярського, котрий підтягнувся 26 разів. Серед дорослих за підсумком третім опинився Роман Бальчос (28 разів), ІІ місце посів Сергій Козловець із результатом 30 разів. 33 рази підтягнувся на перекладині військовослужбовець 26-ї артилерійської бригади Сергій Римар, і це принесло йому І місце та звання переможця змагань.