Бердичів

міська рада

“Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”: у Бердичеві відбувся патріотичний забіг із легкої атлетики

IMG_20210827_110826_result

Вже вдруге бердичівляни долучилися до Всеукраїнського легкоатлетичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”

Пам’ятну акцію у 2018-му започаткував батько одного із загиблих на Донеччині “кіборгів”. Участь у ній – це можливість пробігти за тих, хто загинув у боротьбі за державний суверенітет та незалежність. Долаючи дистанцію, кажуть учасники забігу, вони вшановують полеглих захисників, дякують ветеранам, підтримують родини Героїв. Організатори, у свою чергу, впевнені, що такі заходи згуртовують людей та сприяють патріотичному вихованню молоді.

У міському етапі забігу взяли участь понад півсотні містян. Серед них – військовослужбовці Бердичівського гарнізону, тренери і вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивного ліцею-інтернату, учасники клубу “Family Run Club”, команда міськради, професійні спортсмени тощо.

Учасники акції бігли за традиційним маршрутом: з Центральної площі – Європейською вулицею – на площу Незалежності. Там, біля Меморіалу “Слава Героям!”, хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять бійців, які не повернулися з війни. Квіти з рук міського голови отримала сестра загиблого солдата Дмитра Кузьменка, – Аліна Кузьменко.

Сергій Орлюк подякував учасникам забігу за небайдужість і активну громадську позицію. Наша армія – це наш щит, який обороняє від ворога, а тому українці повинні пам’ятати полеглих і поважати живих захисників, наголосив очільник міста.