Вітання Сергія Орлюка з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

24.08.20205-1

Дорогі земляки!

Від усієї душі вітаю вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України! Наше багатовікове прагнення бути вільними забарвлене у синьо-жовті кольори. У цих кольорах нічого не нагадує про бажання зі зброєю зазіхати на чуже: вони – про мир, про віддану працю на рідній українській землі, про народження нових життів, про добробут і злагоду.

І Україна неодмінно буде успішною, потужною та квітучою державою, я переконаний у цьому. Важкі випробування, що випали на її долю, ми пройдемо гідно, адже з такими захисниками нашої Незалежності, з такою армією іншого бути не може.

Я сердечно зичу усім українцям, нашій бердичівській громаді мирного сьогодення й майбуття, міцного здоров’я, Божої ласки та благополуччя. Нехай закінчиться війна і живими повернуться до своїх домівок наші хлопці й дівчата. Нехай народжуються маленькі українці, стають на ноги і розбудовують красиву зовні й зсередини Україну.

Слава українській Незалежності!

Слава захисникам української держави!

Слава Україні!

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК