Увага! Зміни руху автомобільного транспорту

Важливо_інформація

До уваги мешканців та гостей міста!

У зв’язку з проведенням святкових заходів, з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України 23-24 серпня 2021 року, виконавчий комітет Бердичівської міської ради інформує про зміни руху автомобільного транспорту з 06.00 год. 23серпня 2021 рокудо 06.00 год. 25 серпня 2021 року.

Під час урочистих заходів буде повністю перекрито рух автотранспорту проїжджою частиною вул. Європейської (від перехрестя з вулицею Шевченка (Свято-Миколаївський собор) до перехрестя  з вулицею Маріїнською).

На період перекриття – рух автотранспорту буде спрямовано вулицями: С.Сідлецького – Пушкіна – Короленка (чи В.Чорновола, М.Грушевського, Здоров’я) –Житомирська або Маріїнська – М.Грушевського – Житомирська та вулицями Данилівська – Вінницька – Житомирська або Шевченка – Короленка (чи В.Чорновола, М.Грушевського, Здоров’я) – Житомирська.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Організаційний комітет