За те, аби площа навколо Меморіалу «Слава Героям!» носила назву Незалежності, проголосувала більшість членів виконкому

1

Площу навколо Меморіалу «Слава Героям!» назвати площею Незалежності… Розглянувши пропозицію групи депутатів Бердичівської міської ради та протокол засідання комісії з перейменування вулиць, провулків, площ Бердичівської міської територіальної громади, на засідання виконавчого комітету винесли відповідний проєкт рішення.

За проєкт проголосувала більшість членів виконкому (троє утримались). Згідно документу, управління містобудування, архітектури та земельних відносин має підготувати пропозиції щодо внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 24.12.2019 р. №1086 «Про затвердження переліку назв площ, вулиць і провулків м. Бердичева в новій редакції», а також направити інформаційні листи про найменування площі, відповідно до даного рішення, структурним підрозділам виконавчого комітету Бердичівської міської ради та іншим установам, організаціям, житлово-комунальним підприємствам громади для врахування у роботі.

Дане рішення буде винесено для затвердження на чергову сесію міської ради.