На площі Центральній відбулися змагання зі стрітліфтингу

IMG_3067-1

У рамках соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України” та з нагоди Дня Незалежності на Центральній площі міста відбулися змагання зі стрітліфтингу.

Стрітліфтинг – силова дисципліна, що включає в себе дві вправи: підтягування на турніках та віджимання на брусах. Зазвичай спортсмени виконують їх на свіжому повітрі та з додатково підвішеною до пояса вагою.

Продемонструвати свій спортивний вишкіл, підтягуючись на перекладині та паралельних брусах, виявили бажання 10 учасників. Призери змагань – Костянтин Ковальов (ІІІ місце), Артем Солопчук (ІІ місце) – та володар І місця Ян Гаспарян були нагороджені грамотами й цінними подарунками.

Утвердження здорового способу життя та створення змістовного дозвілля для молоді за місцем проживання і в місцях масового відпочинку – головні завдання, що ставили перед собою організатори змагань – відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради і  Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.