Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради

Pls_info

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», виконавчий комітет Бердичівської міської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради Житомирської області.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
2) отримувачі соціальних послуг;
3) надавачі соціальних послуг;
4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
5) об’єднання надавачів соціальних послуг;
6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 27 серпня 2021 року до 06 вересня 2021 року з 8:30 до 17:30 (обідня перерва з 13:00 до 14:00), крім вихідних, загальному відділу виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: Житомирська область, місто Бердичів, площа Центральна, 1, кабінет №25. Телефон для довідок: 4-07-32.