Пам’ять загиблих Героїв-десантників вшанували у Бердичеві

1

2 серпня Україна вшановувала пам’ять воїнів-десантників, котрі загинули, обороняючи незалежність та територіальну цілісність своєї Батьківщини у боротьбі з окупантами у зоні АТО/ООС.

Від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету, всієї бердичівської громади та від себе особисто квіти до могил полеглих Героїв поклав міський голова Сергій Орлюк. Понад 500 десантників навіки «пішли у небо», починаючи з 2014-го року, імена шістьох із них пов’язані з Бердичевом. Це:

• Віталій Дульчик;
  • Сергій Сідлецький;
  • Олександр Питель;
  • Роман Абрамов;
  • Сергій Гадіуллін;
  • Радислав Атішев.

Квіти пам’яті лягли і до могили бердичівлянина Євгена Старікова. Нацгвардієць Старіков не мав відношення до десантних військ: він пав смертю хоробрих у бою з ворогом 02 серпня 2014-го року.

За традицією, цього дня у Бердичеві разом збираються ті, хто частину свого життя присвятили «десантурі». Згадують службу, те, як воювали з агресорами, як втрачали побратимів… Ти можеш зняти форму десантника, але ніколи не припиниш ним бути, вважає Сергій Орлюк: міць, мужність, сила духу, особливе десантне братерство – це те, що не викорінюється.

Слава й шана українським десантникам! Вічна пам’ять загиблим Героям!