Сергій Орлюк вітає із професійним святом працівників ветеринарної медицини

День-ветеринара

Другої неділі серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. Я від усього серця вітаю вас зі святом, шановні ветеринари!

Ви обрали професію дуже давню і шановану. Разом із цінностями гуманізму й милосердя, вона несе вона у собі й державницьку місію. Ветеринарна медицина – це не лише про кішечок та собачок, хоча здорові домашні улюбленці роблять щасливішими мільйони людей у цілому світі. Саме ви, представники галузі ветеринарної медицини, опікуєтеся та відповідаєте за належний епізоотичний стан у громадах, за безпеку продуктів харчування, за екологію довкілля. А значить – за здоров’я не лише тварин, а й людей.

Від душі дякую усім вам за добре серце, за відповідальне ставлення до роботи, за ваш професіоналізм і неспокій. Будьте здорові, успішні, живіть у повазі від людей та у достатку. Зі святом!

Із повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади                        Сергій ОРЛЮК