«Україна починається з мене!»: 23 серпня на Центральній (ФОТО)

IMG_20210823_164225

«Україна починається з тебе!»: цим гаслом, а також синьо-жовтими кольорами та святковими локаціями зустріла Центральна площа найголовніше національне свято. Синь неба та жовтогарячі поля, воля та віддана праця, єдина та сильна нація – до цього українці йшли віками, свій шлях до життя у свободі, мирі та добробуті торують вони й сьогодні. За те, аби в українських містах та селах не відчули усіх жахіть війни, бореться з ворогом на сході країни українська армія. Аби там, де мирно, жили й працювали на розбудову та розвиток. Аби було місце відданості, щирості, наполегливій роботі, творчості, талантам, золотим рукам, світлим розумам, небайдужим серцям.

Усе це було представлено на Центральній площі колективами Публічної бібліотеки бердичівської громади, Центру позашкілля ім. Разумкова, художньої школи, юними й дорослими фотографами тощо.

Бердичівляни вітали Україну з Днем народження.