Урочисте зібрання та молебень за Україну і за український народ відбулися на площі Незалежності

1

24 серпня святкування 30-ї річниці з дня проголошення Незалежності України у Бердичеві розпочалося зібранням громадськості біля Меморіалу «Слава Героям!». Участь в урочистостях взяли Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич, секретар та депутати Бердичівської міської ради, керівники Бердичівського району, священнослужителі, громадськість міста.

Сергій Орлюк привітав усіх присутніх із Днем Незалежності, побажав миру та процвітання Україні. Подякував кожному, хто розбудовує нашу державу, а особливо тим, хто її захищає. Завдяки подвигу українських воїнів, зазначив міський голова, народ України має можливість впевнено дивитися у майбутнє, жити і працювати у вільній, демократичній країні. Українці завжди пам’ятатимуть героїв усіх поколінь, котрі виборювали незалежність, підсумував Сергій Орлюк.

Присутні поіменно згадали усіх жителів Бердичівщини, котрі загинули у боротьбі за державний суверенітет та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Молебень за Україну та український народ відправили священики Православної церкви України протоієрей Євгеній Шимченко та протоієрей Леонід Мельничук.

До меморіалу «Слава Героям!», пам’ятникам «Героям-Захисникам України», воїнам-інтернаціоналістам, Тарасу Шевченку та до меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола учасники зібрання поклали квіти.