У Бердичеві затвердили список спортсменів, котрі у 2021 році отримуватимуть стипендії міської ради

1

Список спортсменів, які у 2021 році отримуватимуть стипендії міської ради, затвердили на засіданні виконавчого комітету. За інформацією начальниці відділу молоді та спорту Лілії Березовенко, рішенням Бердичівської міської ради затверджено Положення про стипендії обдарованим та перспективним спортсменам громади, де визначено механізм призначення.

Упродовж І кварталу 2021 року відділом молоді та спорту приймалися заяви від тренерів. Далі було складено рейтинг, спеціальна комісія розглядала кожну кандидатуру та приймала остаточне рішення. Усього надійшло 7 заяв. Одну кандидатуру буде запропоновано до розгляду на призначення стипендії у 2022 році, оскільки до уваги беруться перемоги та здобутки за минулий – 2020-й – рік.

На комісії підтримали пропозицію збільшити кошторисні призначення і виплатити стипендії усім 6-ти спортсменам. У підсумку утворилася сума 36,0 тис. грн. Тобто, кожен стипендіат отримуватиме півроку на картку по 805 грн. (1,0 тис. грн. мінус податки).

Список спортсменів, яким призначаються стипендії Бердичівської міської ради у 2021 році:

1.Новарчук Крістіна Леонідівна (легка атлетика);

2.Розовенко Аліна Андріївна (легка атлетика);

3.Налімов Андрій Сергійович (легка атлетика);

4.Пархомчук Михайло Петрович (баскетбол);

5.Сухоручкін Матвій Ігорович (баскетбол);

6.Савіцький Володимир Євгенійович (легка атлетика).