ФК «Бердичів» другий рік поспіль – володар Кубка Житомирщини пам’яті Героїв Небесної сотні (ФОТО)

2

Вечора 25-го серпня, здається, чекала вся футбольна спільнота Бердичева: у фінальному матчі Кубка Житомирської області пам’яті Героїв Небесної Сотні ФК «Бердичів» мав дати бій «Поліссю» зі Ставків.

Підтримати земляків до обласного центру вирушили кілька десятків бердичівських вболівальників, серед яких – міський голова Сергій Орлюк, його перший заступник Артем Азізов, начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко, помічниця-консультантка народного депутата України Богдана Кицака Тетяна Алєксєєва, футбольна спільнота й шанувальники “гри мільйонів”. Вболівали потужно й гучно.

Свого максимуму децибели їхньої підтримки сягнули, коли ФК «Бердичів» розпечатав ворота суперника: гол до свого арсеналу записав Олексій Сінько. «Полісяни» додали у грі і, як наслідок, їм вдалося зрівняти рахунок. Більше насолодитися забитими м’ячами протягом основного часу глядачі не змогли.

Зате змогли стати свідками гарячої серії пенальті. Атмосфера на полі й на трибунах стала густою від пристрастей: з кожним голом мертва тиша переростала у шалений вибух. Дуель нервів та майстерності, скажена напруга, величезна відповідальність, що лягла на плечі голкіпера та кожного з ударної п’ятірки…

І бердичівляни вийшли переможцями з цієї дуелі! Воротар «Полісся» виявився безпорадним перед ударами наших Олександра Єлісєєва, Олексія Сінька, Дениса Павловського. Ну а фінальну крапку, що принесла команді Ігоря Зеленцова заповітний Кубок, поставив у цій серії Андрій Романюк.

1:1 (4:3 по пенальті) – і «Спартак Арена» у Житомирі вдруге за два роки на якийсь час стала бердичівським простором. Рік тому ФК «Бердичів» вже святкував на ній перемогу у Кубку: у 2020-му команда, очолювана Ігорем Зеленцовим, перемогла у фіналі «Звягель» із Новоград-Волинського.

За свою історію заснований у 1995 році ФК «Бердичів» вже тричі здобував Кубок (2000, 2020 та 2021 рр.), а також у 2006 році святкував перемогу у чемпіонаті Житомирської області.

Володарями Кубку Житомирщини-2021 стали:

Голова правління ФК «Бердичів» Дмитро Шкляєв;

Члени правління ФК «Бердичів»: Олександр Подгорчук, Ігор Дробиш, Валентин Пілецький, Андрій Савчук, Сергій Макаренко, Ігор Марченко.

Головний тренер: Ігор Зеленцов.

Помічники тренера: Володимир Креденцер, Ігор Шумило.

Команда:

• Дмитро Вакула;
  • Олександр Школьний;
  • Олег Подільник.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет й уся бердичівська громада вітають земляків із заслуженою перемогою! Лише вперед – до нових здобутків!