Іменини з присмаком меду: бердичівська громада відгуляла День села Підгородне

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

І знову гарне свято зібрало разом Бердичівську міську територіальну громаду: День села відзначали у Підгородному. Свій день народження іменинник зустрічав уквітчаний теплими побажаннями та у великому родинному колі – з ігровими програмами для дітвори, з піснями, танцями, розвагами, водночас торкаючись тем, близьких серцю кожного українця.

«Немає кінця й краю тій роботі»… У селі так воно і є, але, як зазвичай буває в українських селах, у Підгородному і працювати вміють, і відпочивати. Тим паче, коли на дворі Маковія, а запалу, енергії й позитиву додають артисти бердичівського міського Палацу культури та місцеві таланти.

Важко уявити будь-яке свято і життя взагалі без дитячих посмішок та галасу, і народжують це людське щастя матері. На святковому дійстві окремо відзначили матерів-мешканок села, котрі народили й виховали трьох і більше дітей:

• Тетяну Тітенко;
  • Ганну Нагорну;
  • Наталію Кліщук;
  • Ірину Нагорну;
  • Ганну Броніч;
  • Тетяну Медвідь;
  • Лідію Любарську;
  • Ольгу Прокопчук;
  • Галину Свинарець;
  • Лідію Рибіцьку.

Подарунки з нагоди Дня народження села отримала й місцева старійшина: досвід, життєва мудрість та добре серце довгожителів – це те, чому немає ціни, вважають у громаді. І такі люди є у Підгородному:

• Емілія Гуцало;
  • Анатолій Макарчук;
  • Віталія Олійник;
  • Михайло Галущак;
  • Галина Синицька;
  • Євген Крівий;
  • Петро Ткачук;
  • Надія Хінцінська;
  • Микола Любарський;
  • Марія Крівий.

Ну, і якщо вже відзначати найстарших, то як оминути увагою та подарунками найменших?.. У селі сподіваються, що у майбутньому Стефан Залізний та Михайло Сокол зроблять свій вагомий внесок у розвиток Підгородного.

Навіть у найгучніше свято українці не забувають про тих, завдяки кому можуть гарно відпочити та працювати на мирній землі. Молитвами та думками вони – з українськими воїнами-захисниками, котрі боронили й боронять Батьківщину від агресора у зоні АТО/
ООС, котрі загинули у боях за незалежність України та, виконуючи свій військовий обов’язок на території інших держав. Організатори відзначили учасників АТО Сергія Лесика та Сергія Броніча, а також низько вклонилися матері загиблого на сході Україні Олега Реготуна пані Любові та вдові полеглого в Афганістані воїна Світлані Ганчеренко.

У день народження рідного села винуватці свята визначали найсильнішого чоловіка та відгадували українські мелодії, робили наввипередки селфі і знову випробовували чоловіків на міць та витривалість. І дякували усім тим, завдяки кому таке гуляння стало можливим.

Миру, міцного здоров’я, родинного щастя, Божої ласки та здійснення найзаповітніших мрій побажав іменинникам голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк. У громаді, зазначив, бачать Підгородне вічно молодим, квітучим та красивим і докладуть усіх зусиль, аби село розвивалося й процвітало. Історія кожного населеного пункту держави є, свого роду, часточкою історії України, продовжив Сергій Орлюк, а її творять добрі, щирі та працьовиті люди, які щоденною працею, відданістю та любов’ю до рідної землі заслуговують на велику повагу. Голова громади подякував усім мешканцям Підгородного, які працюють в різних сферах, тим самим підтримуючи активне життя у селі та вносячи власний внесок в його розбудову.

Фото Олега Силки (МПК ім. Шабельника)