Бердичів

міська рада

Багаторічний очільник ветеранів «Прогресу» Олексій Сорока відзначив свій 85-й день народження

изображение_viber_2021-09-15_13-26-22-802_result

Із шанованим ювілеєм – 85-м днем народження – привітав міський голова Бердичева Сергій Орлюк Олексія Сороку – людину, ім’я якої тісно пов’язане з легендарним бердичівським «Прогресом».

За плечима ювіляра – 45 років трудового стажу та віддана й наполеглива праця на розвиток вітчизняного машинобудування. Трудову діяльність та досягнення у виробництві Олексія Сороки, з-поміж іншого, високо оцінила держава: ювіляр був нагороджений орденом «Знак Пошани».

Коли настав час заслуженого відпочинку саме Олексію Павловичу довірили очолювати численний ветеранський осередок заводу «Прогрес», і цій посаді він віддав понад два десятиріччя.

Бердичівський «Прогрес» відомий не лише своєю продукцією, здобутками й тим, що на ньому працювали цілими трудовими династіями, зазначив, вітаючи ювіляра, Сергій Орлюк: в усі роки на підприємстві в особливій шані були ветерани – ті, хто віддав машинобудуванню десятки років життя, працював, навчав, передавав досвід. І у тому, що ветеран «Прогресу» – то особливий статус, констатував, є чимала заслуга й Олексія Сороки. Як і у тому, що підприємство вже давно закріпило за собою почесне звання «легенди».