Бердичів

міська рада

Бердичівські рятівники відзначили своє професійне свято

изображение_viber_2021-09-17_14-59-13-040_result

На території міської 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника України. Працівників та ветеранів Бердичівського районного управління Головного управління ДСНС України в Житомирській області привітали міський голова Бердичева Сергій Орлюк, помічниця-консультантка народного депутата України Богдана Кицака Олександра Качур, заступники голів Бердичівської РДА та районної ради, голови й представники ОТГ Бердичівщини, а також керівники місцевих підприємств – ТОВ «Бердичівський хлібозавод» та ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес». Пісенні вітання прозвучали від солістів міського палацу культури ім. О. Шабельника.

Високий професіоналізм та самовіддану працю своїх підлеглих відзначив начальник Бердичівського районного управління ДСНС, полковник цивільного захисту населення Ігор Шевчук.  Працівники оперативно-рятувальної служби, запевнив, завжди готові прийти на допомогу під час ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих, знешкодження боєприпасів, порятунку людей на воді та в дорожньо-транспортних пригодах.

Всіх причетних до рятувальної справи привітав міський голова Сергій Орлюк: від себе особисто та від імені мешканців Бердичівської міської територіальної громади побажав міцного здоров’я, Божої опіки, витримки, сили духу і якомога менше тривожних викликів. За героїзм, небайдужість, відповідальне ставлення до людського життя та належне виконання професійних обов’язків бердичівські рятівники були нагороджені Грамотами й Подяками.